44906. Ubekendt kunstner: Orientalsk kvinde med perlebesat hovedbeklædning

Olie på lærred, 35 x 45 cm. Sign. Aung 90

Varenr. 44906

14 Juni 2017 20:38

Vurdering 1500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning