43544. Ubekendt kunstner: Blomstermaleri

Olie på lærred, utydelig sign., 48 x 65 cm.

Varenr. 43544

14 Juni 2017 20:39

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning