44233. Mark Osman Curtis (1879-1959): Køer på marken

Sign. M. Curtis, olie på lærred. 38 x 63 cm

Varenr. 44233

14 Juni 2017 20:40

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 125 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 500 DKK

23048125 DKK2017-06-14 20:38
19045100 DKK2017-06-13 14:05
 100 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms