43866. Ubekendt kunstner: Byhuse

Olie på lærred på plade, 28 x 45 cm. Usign.

Varenr. 43866

14 Juni 2017 20:42

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK 200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23048200 DKK2017-06-14 20:40
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms