44628. Janus la Cour (1837-1909): Stenet kystparti med udsigt mod klint

Olie på lærred, 32,5 x 43 cm. Sign. monogram J.L.C.

Varenr. 44628

14 Juni 2017 20:45

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 1.900 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

3401.900 DKK2017-06-14 16:48
104471.800 DKK2017-06-14 20:42
203951.600 DKK2017-06-14 17:12
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms