44897. Kinesisk lågkrukke

Krakelé med blomsterdekoration i blåt. H: 21 cm. Sign.

Varenr. 44897

14 Juni 2017 21:11

Vurdering 1800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning