44850. Et par håndskårne forgyldte relieffer(2)

Fugle, blomster og fyrregrene. Forgyldt fyrretræ. 50 x 17,5 cm

Varenr. 44850

14 Juni 2017 21:15

Hammerslag21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 750 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

6156750 DKK2017-06-14 14:22
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning