43966. Peter Lloyd Jones (1956-): Opstilling med kop

Olie på masonit, sign. L.J. monogram, 21 x 23 cm.

Varenr. 43966

14 Juni 2017 20:05

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK 400 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

15818400 DKK2017-06-11 18:39
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms