44631. Folmer Bendtsen (1907-1993): Kærestepar

Litografi, rammemål 66,5 x 55,5 cm. Sign. Folmer Bendtsen 55

Varenr. 44631

14 Juni 2017 20:06

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK 750 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

24918750 DKK2017-06-14 19:36
KATFRED700 DKK2017-06-14 18:39
23564650 DKK2017-06-13 15:23
19113550 DKK2017-06-12 20:29
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms