44913. Johannes Hofmeister: Landskab med kirke og figurer

Litografi i sort/hvis, lysmål 46 x 53 cm. Sign. blyant Johs. Hofmeister 35/54

Varenr. 44913

14 Juni 2017 20:07

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms