43858. Vilhelm Poulsen (18885-1974): Byparti

Akvarel, 34 x 39 cm, Sign. VP

Varenr. 43858

21 Juni 2017 20:35

Vurdering 500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning