44635. Mathias Lütken: Klippekyst ved Maine, i horisonten et sejlskib

Olie på lærred, 31 x 44 cm. Sign. monogram

Varenr. 44635

21 Juni 2017 20:36

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms