44998. Conrad Selmyhr (1877-1944): Norsk fjordparti med sejlbåde

Sign. utydeligt. Olie på lærred. 25 x 38 cm

Varenr. 44998

21 Juni 2017 20:37

Vurdering 1500-2000 DKK

188362.200 DKK2017-06-16 09:23
233112.200 DKK2017-06-21 19:46
245441.500 DKK2017-06-21 18:06
3401.100 DKK2017-06-21 13:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning