42770. Johann Adolf Kittendorff (1820-1902): Parti fra Dyrehaven og Ko på vej (2)

Akvareller, rammemål 17 x 19 cm og 16,5 x 18,5 cm. Begge sign. JA Kittendorff

Varenr. 42770

21 Juni 2017 20:38

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 300 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

16463300 DKK2017-06-21 15:56
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms