44443. Aksel Bendtsen (1893-1952): Landevej

Sign. monogram AB, olie på lærred, 61 x 70 cm

Varenr. 44443

21 Juni 2017 20:39

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

126582.400 DKK2017-06-21 20:37
93982.200 DKK2017-06-21 20:31
105021.500 DKK2017-06-21 08:23
2509800 DKK2017-06-20 22:22
21230750 DKK2017-06-20 11:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms