44443. Aksel Bendtsen (1893-1952): Landevej

Sign. monogram AB, olie på lærred, 61 x 70 cm

Varenr. 44443

21 Juni 2017 20:39

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 2.400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

126582.400 DKK2017-06-21 20:37
93982.200 DKK2017-06-21 20:31
105021.500 DKK2017-06-21 08:23
2509800 DKK2017-06-20 22:22
21230750 DKK2017-06-20 11:36
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms