44852. Ubekendt kunstner: Blomsterflor

Olie på lærred, 58 x 52 cm. Sign. M. Wrem

Varenr. 44852

21 Juni 2017 20:40

Vurdering 1000 DKK

24929700 DKK2017-06-21 20:38
340650 DKK2017-06-21 13:45
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning