44904. Ubekendt kunstner: Sneryddere i vintersol

Olie på lærred, 74 x 98 cm. Sign. FN1937

Varenr. 44904

21 Juni 2017 20:40

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning