45054. Peit Hein/Arne Jacobsen for Fritz Hansen: superellipsebord

Plade af hvid laminat med alukant, monteret med sekspas stjernefod af aluminium, stemplet Fritz Hansen samt dateret 1993, H. 71 L. 135 B. 90 cm.

Varenr. 45054

21 Juni 2017 19:37

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 2.200 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

184852.200 DKK2017-06-21 19:33
201182.000 DKK2017-06-21 16:31
160861.900 DKK2017-06-21 15:31
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning