44520. Steen Bille: Skibe udfor Kronborg

Olie på lærred. Sign. St. B. 33 x 40 cm

Varenr. 44520

21 Juni 2017 20:41

Vurdering 800 DKK

20322550 DKKTirsdag 19:33
18393500 DKK2017-06-15 18:45
24918300 DKK2017-06-14 21:37
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning