44521. Ubekendt maler: Havnepartier

Havnepartier med kuttere og figurer mellem huse. Olie på lærred, sign. Alex 89, 60 x 70 cm og 30 x 40 cm

Varenr. 44521

21 Juni 2017 20:41

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms