45008. Wilhelm Claudius (1854-1942): Hall interiør med udsigt gennem trappegang til solbeskinnet have

Olie på lærred, 61 x 75 cm. Sign. Wilh. Claudius 1932?

Varenr. 45008

21 Juni 2017 20:43

Vurdering 2500-3500 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms