44066. Laurits Sørensen (1882-1958): Marine

Olie på lærred. Sign. Laurits Sørensen. 38 x 67 cm

Varenr. 44066

21 Juni 2017 20:44

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning