44260. Nordahl Grove (1822-1885): Vinterlandskab, solen går ned

I forgrunden brændesamlere. Olie på lærred. Sign. Nordahl Grove. 41 x 61 cm

Varenr. 44260

21 Juni 2017 20:44

Vurdering 3000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms