43666. Rudolf Holsøe: Stråtækt hus

Olie på lærred, 45 x 61 cm. Sign. I Kleis ramme

Varenr. 43666

21 Juni 2017 20:45

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning