44278. Ubekendt engelsk kunstner: "Storm clearing off"

Olie på lærred, 25,5 x 26,5 cm. Sign. utydeligt bagside 1870
(afskalning, afslag på ramme)

Varenr. 44278

21 Juni 2017 20:46

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.600 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

93981.600 DKK2017-06-21 20:36
223681.500 DKK2017-06-21 15:05
1736600 DKK2017-06-21 06:43
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms