45032. Udskåret kinesisk barskab

Buede sidedøre med flaskeholdere, underskab og top hvorunder rum med spejle mv. 20. århundrede. B: 80 cm, D: 40 cm, H: 93,5 cm

Varenr. 45032

21 Juni 2017 20:50

Vurdering 1500-1800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning