44513. Nils Victor Andersson Orkidévase, sølv

Orkidevase/soliflore af sølv dekoreret med stiliseret grene, stemplet N.i.a og dateret københavn 1960. H. 17 cm. Vægt: ca. 139 g.

Varenr. 44513

21 Juni 2017 21:18

Vurdering 800 DKK

24929450 DKK2017-06-21 21:16
RENEJUERGE425 DKK2017-06-21 20:21
9595400 DKK2017-06-21 18:15
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms