45013. Georg Jensen: Ring af sterling sølv

Rund skive prydet med fugl og plante. Dess. nr. 68 Stemplet Georg Jensen mellem 1933 og 1945. Ringstr. 52,5

Brugsslitage, skive bukket i kanten.

Varenr. 45013

21 Juni 2017 21:25

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.100 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 800 DKK

219621.100 DKKTirsdag 16:58
148991.000 DKK2017-06-15 14:48
18436800 DKKMandag 15:00
948500 DKK2017-06-17 19:04
20546400 DKK2017-06-14 22:12
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning