45014. Vedhæng med akvamarin

Fatning af forgyldt sølv (?), utydeligt stemplet. Med klar sten og facetslebet, dråbeformet akvamarin. L. 2,2 cm

Varenr. 45014

21 Juni 2017 21:25

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning