44561. Ib Eisner (1925-2003): "Sen eftermiddag omkring Perlen. Tivoli"

Sign. Ib Eisner samt titel og signatur på bagsiden. Olie på lærred. 80 x 100

Varenr. 44561

21 Juni 2017 19:56

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 3.200 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

249503.200 DKKOnsdag 19:54
3403.000 DKKOnsdag 19:52
99372.600 DKKOnsdag 18:16
 1.800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning