44456. Poul Anker Bech (1942-2009): Landskab

Litografi. 5/250. Sign. Poul Anker Bech. Bladmål 66 x 51

Varenr. 44456

21 Juni 2017 20:00

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 3.400 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

51983.400 DKK2017-06-21 19:58
181423.200 DKK2017-06-21 18:37
230492.000 DKK2017-06-21 18:33
249031.900 DKK2017-06-21 17:42
249541.700 DKK2017-06-21 15:23
MF1.600 DKK2017-06-21 11:04
STEPHEN1.200 DKK2017-06-19 09:41
22832850 DKK2017-06-18 22:50
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms