44458. Doris Bloom (f.1954): Komposition

Litografi, sign. Doris Bloom no XIV. Bladmål 64 x 49 cm

Varenr. 44458

21 Juni 2017 20:00

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 300 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21909300 DKK2017-06-21 18:04
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms