44625. William Skotte Olsen (1945-2005): Landskab med huse og person

Litografi, rammemål 66 x 80 cm. Sign. W. Skotte Olsen 79 102/220
(glas mangler)

Varenr. 44625

21 Juni 2017 20:01

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 700 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19113700 DKKOnsdag 19:57
24465650 DKKOnsdag 19:25
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning