44625. William Skotte Olsen (1945-2005): Landskab med huse og person

Litografi, rammemål 66 x 80 cm. Sign. W. Skotte Olsen 79 102/220
(glas mangler)

Varenr. 44625

21 Juni 2017 20:01

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 700 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19113700 DKK2017-06-21 19:57
24465650 DKK2017-06-21 19:25
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning