44638. Anne Haugen Sørensen (1932-): Komposition

Litografi, rammemål 71 x 56 cm. Sign. AHS 93 209/350

Varenr. 44638

21 Juni 2017 20:01

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK 325 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 600 DKK

17115325 DKKOnsdag 18:49
19113300 DKK2017-06-15 16:36
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning