44638. Anne Haugen Sørensen (1932-): Komposition

Litografi, rammemål 71 x 56 cm. Sign. AHS 93 209/350

Varenr. 44638

21 Juni 2017 20:01

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 325 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 600 DKK

17115325 DKK2017-06-21 18:49
19113300 DKK2017-06-15 16:36
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms