44902. Jens Aabo: Parti fra Bornholm - Landskab med blomstrende kirsebærtræer

Olie på lærred, 67 x 87 cm. Sign. og dateret 1856 på bagsiden

Varenr. 44902

21 Juni 2017 20:02

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning