44936. Villy Stenstrup Jensen (1919-1995): Byparti

Olie på lærred, 54 x 65 cm. Sign. Stenstrup

Varenr. 44936

21 Juni 2017 20:03

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning