44999. Jette Botchinsky: Geparder

Olie på lærred. Sign. Jette Botchinsky. 102 x 130

Varenr. 44999

21 Juni 2017 20:03

Vurdering 3000-4000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning