44457. Zacharias Heinesen (f.1936): Landskab

Litografi, signeret Zacharias Heinesen 92 og nummereret 5/275. Lysmål 48 x 67 cm

Varenr. 44457

21 Juni 2017 20:04

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 550 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

4165550 DKK2017-06-18 07:18
24044500 DKK2017-06-16 21:57
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms