44562. Ib Eisner: "Hubertusryttere"

Sign. Ib Eisner, titel og signatur på bagsiden. Olie på lærred. 70 x 80 cm

Varenr. 44562

21 Juni 2017 20:05

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 1.800 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK

Vurdering 3000-4000 DKK

3401.800 DKK2017-06-21 13:41
176021.700 DKK2017-06-21 20:01
249031.500 DKK2017-06-20 21:44
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning