44807. Anton Rooskens (1906-1976): Komposition med figurer

Litografi, 29,5 x 38,5 cm. Sign. Rooskens 67 II/XXV

Varenr. 44807

21 Juni 2017 20:07

Vurdering 2000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms