44200. Ubekendt kunstner: Komposition

Olie på papir. Utydeligt blyantssign. og dateret 10-11-72. Lysmål 103 x 68 cm.

Varenr. 44200

21 Juni 2017 20:09

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms

Betalning