44063. Søren Sørensen (1885-1937): To drenge

Olie på lærred. Usign. 38 x 46 cm

Varenr 44063

28 Juni 2017 20:01

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 300 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23750300 DKK2017-06-27 14:31
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms