46969. Skammel af hvidmalet træ, gustaviansk stil. 19. årh. H. 60

Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr 46969

30 August 2017 20:15

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 225 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22370225 DKK2017-08-26 18:30
18657200 DKK2017-08-23 18:24
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms