46969. Skammel af hvidmalet træ, gustaviansk stil. 19. årh. H. 60

Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr 46969

30 August 2017 20:15

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 225 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

22370225 DKK2017-08-26 18:30
18657200 DKK2017-08-23 18:24
 200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms