46977. Engelsk lampebord af mahogni,

Slanke ben, top med galleri hvori greb, front med skuffe. 19. årh. H. 81.
Proveniens: Dansk adelslægt.

Varenr 46977

30 August 2017 20:15

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 450 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1200-1500 DKK

18657450 DKK2017-08-24 11:13
12649425 DKK2017-08-23 20:55
20232300 DKK2017-08-23 14:40
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms