42594. Piedestalskab, mahogni

En dør, herover åben hylde. Ca. 1900
(almindelig brugsslitage, OBS fremstår låst, nøgle mangler)

Varenr. 42594

6 September 2017 20:22

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK 300 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 800 DKK

19653300 DKK2017-09-06 20:20
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms