47036. Antik Madonna figur af udskåret og bemalet træ

Proveniens: Dansk Adelsslægt.
18.-19. årh. Centraleuropa H. 49 cm

Varenr. 47036

6 September 2017 20:24

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 1.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK

Vurdering 800-1200 DKK

250601.400 DKK2017-09-06 20:14
245441.300 DKK2017-09-06 20:05
242791.000 DKK2017-09-06 19:57
126491.000 DKK2017-09-06 20:01
22370700 DKK2017-09-04 21:51
23373425 DKK2017-09-02 19:17
18348400 DKK2017-09-02 18:13
21751350 DKK2017-08-30 21:30
25048325 DKK2017-08-30 17:12
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms