46904. Mogens Ege (1892-1946): Kanalparti med kuttere - København

Olie på lærred, 95 x 135 cm. Sign. Mogens Ege

Varenr. 46904

6 September 2017 20:28

Vurdering 1000 DKK

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms