46483. Ubekendt kunstner: Portræt af skægget mand

Utydeligt signeret. Olie på lærred på pap. 25 x 20 cm

Varenr 46483

6 September 2017 20:30

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK 300 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24544300 DKK2017-09-06 20:06
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms