46477. Ubekendt kunstner: Den barmhjertige samaritan

Olie på træ. 18./19. årh. 38 x 27 cm

Trænger til rens. Vertikal revne i plade

Varenr. 46477

6 September 2017 20:31

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK32.00 DKK 1.300 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

15661.300 DKK2017-09-06 20:29
223701.200 DKK2017-09-04 21:54
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms