46477. Ubekendt kunstner: Den barmhjertige samaritan

Olie på træ. 18./19. årh. 38 x 27 cm

Trænger til rens. Vertikal revne i plade

Varenr 46477

6 September 2017 20:31

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.300 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

15661.300 DKK2017-09-06 20:29
223701.200 DKK2017-09-04 21:54
 1.200 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms