46478. Ubekendt kunstner: Gravlæggelsen

Olie på træ. 18./19. årh. 38 x 28 cm

Trænger til rens, revne vertikalt i plade

Varenr 46478

6 September 2017 20:31

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 850 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

1566850 DKK2017-09-06 20:27
22370800 DKK2017-09-04 21:54
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms