46478. Ubekendt kunstner: Gravlæggelsen

Olie på træ. 18./19. årh. 38 x 28 cm

Trænger til rens, revne vertikalt i plade

Varenr. 46478

6 September 2017 20:31

Hammerslag10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK 850 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

1566850 DKK2017-09-06 20:27
22370800 DKK2017-09-04 21:54
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 25 DKK Inkl. moms